Hotel Javor, Adršpach

| Středisko: Adršpach

Hotel Javor se nachází v národní přírodní rezervaci Adršpašskoteplické skály v severovýchodních Čechách. Nabízí letní terasu a ubytování s vlastní koupelnou, kde najdete satelitní TV a posezení.

V klimatizované restauraci je krb vytvářející útulné prostředí a nekuřácký bar se salonkem. Wi-Fi připojení je zdarma k dispozici v restauraci a v baru.

Letní terasa nabízí výhled na Adršpašskoteplické skály, což jsou neobvyklé pískovcové útvary. Jsou přístupné po turistických cestách a oblíbené mezi horolezci.

Javor nabízí dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou. Hosté mohou trávit svůj čas aktivně jízdou na kole nebo na koni či hraním tenisu a paint ballu v okolí.

Javor Hotel se nachází přibližně 400 metrů od vlakového nádraží Adršpach a nabízí také bezplatné parkování v místě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Javor:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Hotel Javor na mapě:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Svatební apartmá, Fax/Kopírka, Individuální přihlášení/odhlášení, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Javor

Jiné možnosti ubytování ve středisku Adršpach a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Javor