Familienhotel U Wolfu, Chrastava

| Středisko: Chrastava

Familienhotel U Wolfu je umístěný v obci Andělská Hora v přírodním parku Ještěd. Nabízí restauraci a 2 antukové tenisové kurty. Liberec je odtud vzdálený přibližně 8 km.

Pokoje mají Wi-Fi zdarma, satelitní TV, malou lednici, telefon a koupelnu. Celý hotel je nekuřácký.

V restauraci s krytou venkovní části umístěnou u tenisových kurtů se podávají pokrmy národní kuchyně a snídaně. K zázemí dále patří dětský koutek, gril a minigolf.

V okruhu 15 km se nachází 4 golfová hřiště. V blízkém okolí vede mnoho cyklistickým stezek i turistických tras. U Wolfu Hotel poskytuje zdarma soukromé uzamykatelné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Familienhotel U Wolfu:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Familienhotel U Wolfu

Jiné možnosti ubytování ve středisku Chrastava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Familienhotel U Wolfu