Hotel Farma Vysoká, Chrastava

| Středisko: Chrastava

Tento hotel s centrem jezdeckých sportů nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a restauraci s 2 letními terasami. Běžařské tratě jsou odtud autem 20 minut.

Hotel Farma Vysoká nabízí pokoje v teplých barvách zařízené dubovým nábytkem. V každém pokoji je malé posezení a TV s plochou obrazovkou.

Farma Vysoká Hotel má pro vás v restauraci připravené pokrmy české kuchyně i asijské a evropské speciality. Hosté se mohou zúčastnit večerů s tématickou večeří a živou hudbu. Při obědě je možné sledovat trénink koní nebo na opačné straně horu Ještěd.

Hotel Farma Vysoká se nachází 10 km od Liberce. V okolí hotelu jsou trasy pro jízdu na koni a pro cyklisty.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Farma Vysoká:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Restaurace (formou bufetu), Expresní přihlášení/odhlášení, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Svatební apartmá, Obědové balíčky, Turistické informace, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Kaple/Oltář, Topení, Designový hotel, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Farma Vysoká

Jiné možnosti ubytování ve středisku Chrastava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Farma Vysoká