Pension pod vlekem, Janov nad Nisou

| Středisko: Janov nad Nisou

Pension Pod Vlekem se nachází ve vesnici Hrabětice, 400 metrů od sjezdovky a 10 km od Liberce. Nabízí jednoduše zařízené pokoje, zahradu s grilem a krytou terasu. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou zařízené nábytkem z masívního dřeva. Mají také vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma.

Každý den se do penzionu dodává snídaně. Polopenzi si musíte objednat předem.

Na požádání jsou k dispozici relaxační masáže a nechybí ani dětské hřiště. Pension pod vlekem nabízí bezplatné soukromé parkoviště.

K dispozici je také lyžárna a na místě si můžete koupit skipasy. Přibližně 800 metrů od penzionu vedou běžkařské tratě. Restaurace je vzdálená 400 metrů a jezdecká stáj 800 metrů. Pension pod vlekem je vzdálený 5 km od Bedřichovské přehrady a na nejbližší autobusovou zastávku dojdete za 10 minut.

Při příjezdu obdržíte kartu pro oblast Jizerek, s níž budete mít nárok na různé slevy na sportovní aktivity nebo do aquaparků a řadu dalších výhod.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension pod vlekem:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Prodej skipasů, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension pod vlekem

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janov nad Nisou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension pod vlekem