Hotel Vyhlídka, Janské Lázně

| Středisko: Janské Lázně

Hotel Vyhlídka v Janských Lázních nabízí vlastní wellness centrum a restauraci se slunnou terasou. Hosté v něm mají dále k dispozici fitness centrum a venkovní vířivku.

Pokoje v hotelu Vyhlídka jsou vkusně zařízené a dobře osvětlené. Najdete v nich koberec, TV, křeslo a dřevěný nábytek. Soukromé koupelny jsou vybavené vanou nebo sprchou. Všechny pokoje mají výhled na město a hory.

Poloha hotelu je ideální pro cyklistiku i pěší turistiku, při nichž si můžete dosyta užít úžasnou okolní přírodu. Na své si zde přijdou i milovníci extrémních sportů. V zimě si tu můžete zalyžovat.

Jen 200 metrů od hotelu najdete stanici kabinkové lanovky Černohorský expres, kterou se můžete nechat vyvézt na Černou Horu. Lanovky jsou nově postavené a v okolí na vás čeká i spousta lyžařských vleků a běžkařských tratí.

K hotelovému wellness zařízení patří koupele, sauny a vířivky, lze si také objednat masáže. K dispozici je i lyžárna. Snídaně se podává každý den v hotelové restauraci a Wi-Fi je zdarma dostupné v celém objektu.

Na lázeňskou kolonádu je to od hotelu 200 metrů. Vrchlabská zámek je vzdálený 18 km. Do zoo ve Dvoře Králové nad Labem to budete mít 30 km. Trutnov leží 15 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Vyhlídka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril , Aktivity Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Masáže, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika , Jídlo a pití Restaurace , Úschova zavazadel, Fax/Kopírka , Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení , Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Vyhlídka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Janské Lázně a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Vyhlídka