Ala ubytovani, Josefův Důl

| Středisko: Josefův Důl

Ubytování Ala se nachází v blízkosti lesa a říčky Kamenice a nabízí nekuřácké ubytování 700 metrů od sjezdovek v lyžařském středisku Lucifer. Zdarma je zde k dispozici Wi-Fi, úschovna lyží a také parkoviště.

Apartmány mají kuchyňský kout, jídelní kout a obývací pokoj s TV, hračkami a stolními hrami. Ve vlastní koupelně najdete sprchu.

Ala ubytování leží 200 metrů od centra města Josefův Důl. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 300 metrů, a v pěší vzdálenosti je také restaurace.

Do lyžařského střediska Bedřichov dojedete po 5 km jízdy a přehrada Josefův Důl, kde se lze koupat, je vzdálená 3 km. Za 30 minut můžete dojet také do liberecké ZOO a aquaparku.

Detailní informace a rezervace pokojů - Ala ubytovani:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Úschova zavazadel, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ala ubytovani

Jiné možnosti ubytování ve středisku Josefův Důl a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ala ubytovani