Penzion Maxov 707, Josefův Důl

| Středisko: Josefův Důl

Penzion Maxov 707 se nachází v horské vesničce Josefův Důl, jen 2 km od lyžařského areálu Špičák a Severák, a nabízí zahradu s grilem a dětské hřiště. Wi-Fi i soukromé parkoviště lze využívat zdarma.

V prakticky zařízených pokojích je k dispozici TV a z některých je vidět na údolí pod Tanvaldským Špičákem. K dispozici jsou také dětské židličky, hračky a dětské nádobí.

Penzion Maxov 707 má společný obývací pokoj a jídelnu a hosté mohou využívat také plně vybavenou kuchyň. Na požádání pro vás penzion připraví oběd a večeři.

Na kolo i na běžky můžete vyjet přímo od domu. Na autobusové a vlakové nádraží se dostanete pěšky během 10 minut a lyžařský areál Bedřichov se nachází 5,5 km odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Maxov 707:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Služba praní, Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Maxov 707

Jiné možnosti ubytování ve středisku Josefův Důl a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Maxov 707