Villa Flamendr, Křižany

| Středisko: Křižany

Tento rodinný penzion se nachází na idylickém místě uprostřed lesa, pouhých 15 minut jízdy od lyžařského areálu Ještěd. Najdete zde nádhernou zahradu a rybník, ve kterém si můžete zaplavat.

Každý den se pro hosty na požádání připravují pokrmy mezinárodní i místní kuchyně. Čas od času penzion pořádá letní i zimní grilování.

Villa Flamendr nabízí krásně zařízené pokoje s parketovými podlahami a Wi-Fi zdarma. Každý pokoj má vlastní koupelnu, TV a DVD přehrávač.

Za pěkného počasí mohou hosté relaxovat na slunné terase. Je zde také dětské hřiště. Po dni stráveném na sjezdovkách si můžete odpočinout v sauně.

Flamendr Villa má vyhřívanou lyžárnu.

V letních měsících mohou hosté prozkoumat pěší stezky a cyklistické trasy. Do Liberce se autem dostanete za 20 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Villa Flamendr:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Flamendr

Jiné možnosti ubytování ve středisku Křižany a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Villa Flamendr