Hotel Arena, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel Arena se nachází pouhé 3 km od centra Liberce a 800 metrů od silnice 1. třídy I/35 vedoucí do Prahy. Je součástí sportovního komplexu s tenisovými kurty, posilovnou a bowlingovou dráhou. Všechny pokoje nabízí bezplatné Wi-Fi, psací stůl, TV a telefon. Některé mají také balkon s výhledem na Ještědský hřbet. Hotelová restaurace Stadion podává pokrmy české a italské kuchyně a nabízí 7 druhů piva. Nápoje a občerstvení si můžete zakoupit také v automatech ve vstupní hale. Arena Hotel má k dispozici soukromé neplacené parkoviště. Na nejbližší autobusovou zastávku je to pouhých 50 metrů. Hosté obdrží 1 jízdu sedačkovou lanovkou Skalka zdarma. K dispozici je i hotelová karta, díky které získáte řadu slev na sportovní aktivity v okolí.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Arena:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Wellness-Einrichtungen : Solarium (zusätzliche Gebühren)

Haustiere : Haustiere sind gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Bowling (zusätzliche Gebühren) · Radfahren · Tischtennis (zusätzliche Gebühren) · Kinderspielplatz · Tennisplatz (zusätzliche Gebühren)

Speisen & Getränke : Restaurant

Internet: : Kostenlos! WLAN ist in dem Zimmer/der Wohneinheit nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht möglich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Snackautomat · Getränkeautomat · Fax- u. Fotokopiereinrichtungen · Informationsschalter für Ausflüge · Schuhputzmaschine/-service · Souvenirgeschäft · Businesscenter (zusätzliche Gebühren) · 24-Stunden-Rezeption · Konferenz- und Veranstaltungsräume (zusätzliche Gebühren)

Allgemein : Safe · Aufzug · Familienzimmer · Behindertenfreundlich · Nichtraucherzimmer

Gesprochene Sprachen : Russisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Arena

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Arena