Hotel Zlaty Lev, Čechy a Morava

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel Zlatý Lev se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou, 300 metrů od hlavního náměstí a autobusového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hosté si mohou odpočinout v hotelové sauně. V restauraci, kde se podávají pokrmy tradiční české kuchyně a steaky, obdrží hoteloví hosté slevu. V létě můžete stolovat venku.
Den mohou hosté každé ráno zahájit snídaní formou bufetu. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Většina z nich má koberce a bílé stěny s dřevěnými trámy. Z hotelu Zlaty Lev můžete vyrazit na exkurzi do tradičních městských skláren, vzdálených 800 metrů. Za 5 minut odtud dojdete k plaveckému bazénu a sportovní hale. Skibus staví pouhých 100 metrů od hotelu a hosté si mohou zalyžovat v lyžařském areálu v Bedřichově. Z hotelu Zlaty Lev dojedete za 10 minut do aquaparku a do zoo.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Zlaty Lev:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Außenbereich : Terrasse

Haustiere : Haustiere sind auf Anfrage gestattet. Möglicherweise fallen Gebühren an.

Aktivitäten : Skilaufen

Speisen & Getränke : Restaurant (à la carte) · Bar

Internet: : Kostenlos! LAN (Internet via Kabel) ist in dem Zimmer/der Wohneinheit nutzbar und ist kostenfrei.

Parkmöglichkeiten : Kostenlos! Private Parkplätze stehen kostenfrei an der Unterkunft (Reservierung ist nicht erforderlich) zur Verfügung.

Dienstleistungen : Fax- u. Fotokopiereinrichtungen · Souvenirgeschäft · Bügelservice · Waschsalon/Wäscheservice · 24-Stunden-Rezeption · Konferenz- und Veranstaltungsräume · Zimmerservice

Allgemein : Nichtraucherunterkunft (Alle öffentlichen und privaten Bereiche sind Nichtraucherzonen) · Heizung · Safe · Aufzug · Behindertenfreundlich · Nichtraucherzimmer · Zeitungen

Gesprochene Sprachen : Slowakisch · Englisch · Deutsch · Tschechisch

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlaty Lev

Jiné možnosti ubytování ve středisku Čechy a Morava a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zlaty Lev