Hotel Nový dům, Lázně Libverda

| Středisko: Lázně Libverda

Hotel Nový dům stojí uprostřed zeleně a nabízí pokoje s balkonem. Je situovaný v obci Lázně Libverda. Jeho wellness areál zahrnuje malý bazén, saunu a vířivku a provádí se v něm celá řada masáží a lázeňských procedur.

Všechny pokoje mají satelitní TV, bezpečností schránku a koupelnu se sprchovým koutem a fénem. K dispozici jsou i pokoje pro handicapované hosty.

V nejvyšším patře se nachází společná terasa. Odtud se otevírá výhled na Jizerské hory. V hotelu Nový dům si můžete zacvičit v posilovně. Wi-Fi je dostupné za příplatek.

Jen 30 metrů od hotelu najdete restauraci podávající typické pokrmy české kuchyně. Hotel má kavárnu a v prostorách recepce jsou prodejní automaty s občerstvením. Službu praní prádla a ledničku lze využívat za příplatek.

Hotel Nový dům se nachází 5 minut chůze od Hejnice. Do Frýdlantu se známým hradem dojedete autem za 20 minut. Liberec leží 25 km daleko. Cyklostezka Singltrek se nachází 2 km od hotelu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Nový dům:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lázně a wellness, Masáže, Stolní tenis, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, Směnárna, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Automat (nápoje), Automat (občerstvení), Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Trezor, Parkování Soukromé parkování je možné za 4 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Nový dům

Jiné možnosti ubytování ve středisku Lázně Libverda a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Nový dům