Zámeček Frýdlant, Lázně Libverda

| Středisko: Lázně Libverda

Zámeček Frýdlant se nachází uprostřed lázeňského parku v Hejnicích. Nabízí vířivku, solárium a saunu, do které je vstup na 1 hodinu zdarma. Asi 100 až 500 metrů od hotelu najdete posilovnu, wellness centrum a hřiště na minigolf.

Veškeré ubytování je vybavené satelitní TV, minibarem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a fénem. Wi-Fi je zdarma.

Hlavní budova Nový Dům stojí 50 metrů od hotelu Zámeček Frýdlant a je v ní prádelna i úschovna zavazadel. Recepci najdete také tam. Na místě lze bezplatně parkovat.

Hosté hotelu Zámeček Frýdlant si mohou 200 metrů od objektu dát snídani. Restaurace se nachází přes dvůr a 5 minut chůze odtud sídlí steak house a kavárna.

Zámeček stojí 10 km od zámku Frýdlant a okolního města. Autobusová zastávka Lázně Libverda – Pošta je vzdálená 300 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Zámeček Frýdlant:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Aktivity Sauna, Solárium, Vířivka, Pěší turistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Zámeček Frýdlant

Jiné možnosti ubytování ve středisku Lázně Libverda a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Zámeček Frýdlant