Autokemp Liberec, Liberec

| Středisko: Liberec

Autokemp Liberec leží 2 km od centra Liberce na tichém místě obklopeném zelení. Má zahradu s terasou a venkovním grilem, venkovní bazén pro děti, dětské hřiště a tenisové kurty. V místní restauraci se podávají jídla české kuchyně.

Dřevěné chaty mají terasu, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Hosté ubytovaní v těchto jednoduše zařízených pokojích mají k dispozici společnou koupelnu. Všechny jednotky jsou zařízené dřevěným nábytkem.

Liberecká ZOO a botanická zahrada se nachází 3,5 km od ubytování. Liberecký aquapark Babylon je vzdálený 4 km. Lyžařský areál Ještěd se rozkládá 10 km od kempu. Autokemp Liberec je vzdálený 12 km od vesnice Kryštofovo Údolí, kde můžete obdivovat známé astronomické hodiny a keramické dílny.

Detailní informace a rezervace pokojů - Autokemp Liberec:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Aktivity Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Soukromé parkování je možné za 3 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Autokemp Liberec

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Autokemp Liberec