Hotel Liberec, Liberec

| Středisko: Liberec

Hotel Liberec se nachází v centru Liberce a nabízí komfortně zařízené pokoje, skvělou restauraci, vlastní parkoviště, saunu a sluneční terasu.

Přístup k internetu je k dispozici zdarma v pokojích a veřejných prostorách.

Vyberte si ze široké škály tradiční české i mezinárodní kuchyně a relaxujte zatímco budete čekat na svůj oblíbený nápoj v baru ve vstupní hale, který je otevřen od 10:00 do 22:00.

Přátelský personál na recepci je k dispozici 24 hodin denně a je ochoten vám poskytnout veškeré informace, které můžete potřebovat ke strávení krásného pobytu v hotelu Liberec.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Liberec:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Kasino, Masáže, Kulečník, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Expresní přihlášení/odhlášení, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Služba žehlení, Čištění bot, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Liberec

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Liberec