Valdštejn, Liberec

| Středisko: Liberec

Valdštejn je hotel situovaný v liberecké městské části Růžodol I, 2 km od centra města. Je obklopený zahradami a nabízí pokoje a apartmá s dřevěným nábytkem, satelitní TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Z některých ubytovacích jednotek se otevírá výhled na horu Ještěd.

Exteriér hotelu je inspirovaný stylem období vlády vévody Albrechta z Valdštejna. Každé ráno se tu podává snídaně formou bufetu, ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi a neplatí se ani za parkování. Hotel má nově otevřenou stylovou restauraci s nabídkou pokrmů české kuchyně.

V pěší vzdálenosti odtud jsou další restaurace a různé obchody. Centrum Babylon s akvaparkem, restauracemi a obchody leží od hotelu Valdštejn 3 km daleko. Hosté mohou navštívit také zoologickou zahradu (4 km) nebo vyjet lanovkou na Ještěd (10 km). Na autobusové a vlakové nádraží jsou to 2 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Valdštejn:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Dětské hřiště, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Svatební apartmá, Fax/Kopírka, Automat (nápoje), Automat (občerstvení), Společenská místnost, Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Valdštejn

Jiné možnosti ubytování ve středisku Liberec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Valdštejn