Hotel Zimní Stadion, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Hotel Zimní Stadion nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Nachází se v klidné části Mladé Boleslavi, 20 minut chůze od centra města. V hotelové restauraci se podávají jídla české kuchyně.

Ve všech pokojích najdete posezení, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje mají výhled na Boleslavský hrad.

V hotelovém baru můžete příjemně posedět u teplých i studených nápojů. Hotel Zimní Stadion má také společnou jídelnu a je v něm výtah.

K dalším restauracím a obchodu s potravinami dojdete pěšky během 5 minut. Saunu najdete v sousední budově a ke golfovému hřišti v Michalovicích trvá cesta autem 10 minut.

Na nejbližší autobusovou zastávku je to odtud pěšky 10 minut. Hotel Zimní Stadion má zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Můžete si také vyžádat kyvadlovou dopravu. Na Boleslavský hrad se dá dojít během 10 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Zimní Stadion:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Aktivity Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Služba praní, Služba žehlení, Fax/Kopírka, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zimní Stadion

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Zimní Stadion