Penzion Piano Ranch, Mladá Boleslav

| Středisko: Mladá Boleslav

Penzion Piano Ranch se nachází 400 metrů od řeky Jizery a 2 km od centra města Mladá Boleslav. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Na ranči si můžete zamluvit vyjížďky na koních, vyhlídkové lety a seskoky padákem.

V každém pokoji naleznete posezení, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou a sítě proti komárům.

Penzion Piano Ranch disponuje restaurací, kde si pochutnáte na pokrmech domácí kuchyně. Snídani si můžete sníst i v pohodlí pokoje a na požádání vám zde připraví obědový balíček.

Hosté mohou využívat terasu a zahradu. V areálu hotelu je zdarma k dispozici garážové stání a dostupná je také autobusová doprava.

V Mladé Boleslavi můžete navštívit malé zoo a různé zajímavosti, jako například zámek a Muzeum Škoda.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Piano Ranch:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Aktivity Denní tisk, Rybaření, Masáže, Šipky, Pěší turistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Pokojová služba, Doprava na letiště, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Čištění bot, Obědové balíčky, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Piano Ranch

Jiné možnosti ubytování ve středisku Mladá Boleslav a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Piano Ranch