Apartman Javor, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Moderní apartmán Javor s kabelovou TV s plochou obrazovkou se nachází v Peci pod Sněžkou, pouhých 100 metrů od hlavní sjezdovky v lyžařském areálu Javor. Na lyžích lze dojet přímo k apartmánu. Wi-Fi a parkování je k dispozici zdarma.

V dolním patře apartmánu Javor je obývací část spolu s kuchyňským koutem. Ložnice se nachází v horním patře.

Na místě je prostor pro uložení lyžařského vybavení. Restaurace je vzdálená 20 metrů od apartmánu a nejbližší obchod s potravinami najdete v centru města. V okolí vede mnoho turistických stezek, po kterých se je možné dostat i na nejvyšší českou horu Sněžku. V blízkosti jsou také běžkařské tratě.

Lyžařský, lázeňský a wellness resort Jánské Lázně je 15 km daleko.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartman Javor:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartman Javor

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartman Javor