Horský dům, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Horský dům se nachází na svazích a je obklopen horami. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, saunu a prostornou zahradu s grilem a altánem. Bezplatný skibus staví 300 metrů od hotelu.

Barevně zařízené pokoje mají tradiční dřevěný nábytek a vlastní koupelnu se sprchou. Nechybí ani posezení se satelitní TV.

Hosté mohou zdarma využívat lyžárnu a úschovnu kol a sušák na lyžařské boty. Zapůjčit si lze také sáňky.

Horský dům stojí 700 metrů od lyžařského areálu Pec a 2 km od lyžařského areálu Velká Úpa. Lanovka na Sněžku je vzdálená necelý 1 km.Tento objekt leží 300 metrů od centra Pece pod Sněžkou.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horský dům:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský dům

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský dům