Hospoda na Peci, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion se nachází v Krkonošském národním parku, 10 minut chůze od lanovky na Sněžku v lyžařském areálu Pec pod Sněžkou. Hospoda Na Peci je historická budova s ​​dřevěným interiérem, která poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi.

Restaurace podává česká jídla a připravuje snídaně formou bufetu. Občerstvení si hosté mohou dát v baru. Na místě je bezplatné parkoviště.

Hospoda Na Peci má všechny pokoje vybavené posezením se satelitní TV. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Centrum města s obchody a autobusovým nádražím je vzdáleno 50 metrů. Sjezdovka a běžkařské stopy jsou odtud také 50 metrů. V létě můžete v národním parku poznávat turistické a cyklistické trasy.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hospoda na Peci:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hospoda na Peci

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hospoda na Peci