Pension Svoboda, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Pension Svoboda se nachází na velké sluneční pláni v Peci pod Sněžkou, 500 metrů od centra. V zimě se sem hosté mohou těšit na venkovní horkou vířivku a v létě na zase na bazén.

Penzion se nachází uprostřed Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 890 metrů a má terasu s krásným výhled do údolí.

Pension Svoboda má také restauraci, kde se každý den podává snídaně. Večeře je k dispozici na vyžádání.

V Peci pod Sněžkou se nabízejí široké možnosti aktivního odpočinku v průběhu celého roku včetně lyžování na sjezdovkách různé náročnosti, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Svoboda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jídlo a pití Restaurace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Svoboda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Svoboda