Penzion Certice, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Čertice se nachází 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu do lyžařského areálu Pec pod Sněžkou, do kterého dojedete za 3 minuty. V penzionu je k dispozici společenská místnost s TV a Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Můžete si zalyžovat pouhých 300 metrů od ubytování na malé místní sjezdovce nebo na 2 km vzdálené sjezdovce Portášky. Wellness centrum najdete 300 metrů od penzionu a sáňkařskou a bobovou dráhu o 200 metrů dále.

Penzion Čertice nabízí funkčně zařízené pokoje s výhledem na okolní krajinu a společnými koupelnami a toaletami. Na místě jsou veřejná neplacená parkovací stání.

Každé ráno si můžete dát snídani a po celý den si můžete pochutnat na tradičních českých jídlech. Součástí penzionu je také zahrada s ohništěm s grilem.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Certice:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Certice

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Certice