Fojtka Mnisecka prehrada - hotely, penziony a apartmány v okolí


Chalupa U hřiště (0.31 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Toto ubytování se nachází 12 minut chůze od pláže. Chalupa U hřiště se nachází v obci Mníšek na úpatí Jizerských hor. Prázdninový dům nabízí zahradu, terasu, gril a dětské hřiště. Dům má TV a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. K dispozici je celá řada cyklostezek, tras pro jízdu na kolečkových bruslích a turistických tras. Na místě lze využít neplacené soukromé parkoviště. Chalupa U hřiště leží 33 km od Szklarske Poręby a 41 km od Špindlerova Mlýna. ... Více informací o ubytování »

Chata v Jizerských Horách (0.34 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Tato chata se nachází 6 km od Zoo v Liberci, 12 km od Ještědu, a nabízí gril a bezplatné soukromé parkování. V celé chatě je zdarma dostupné Wi-Fi. Na místě si můžete zahrát tenis a okolí je oblíbené u milovníků golfu a jízdy na koni. Centrum Babylon Liberec je od Chaty v Jizerských Horách vzdálené 7 km a k víceúčelové hale Home Credit Arena je to 8 km. Během svého pobytu se můžete věnovat celřadě aktivit včetně rybaření a pěší turistiky. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Mníšecká (0.60 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Samostatně stojící prázdninový dům Mníšecká se nachází ve Fojtce v Libereckém kraji, 49 km od města Karpacz. Můžete zde využívat terasu. Ubytování nabízí kuchyň se sporákem, satelitní TV a vlastní koupelnu. Mníšecká poskytuje také gril. Mníšecká leží 40 km od Špindlerova Mlýna a 32 km od Sklářské Poruby. V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování, golfu a cyklistiky. ... Více informací o ubytování »

Penzion Zaječí důl (1.17 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Zaječí důl se nachází v Mníšku. Nabízí zahradu, sdílený obývací prostor, psací stůl, Wi-Fi zdarma a pokoje s terasou a výhledem na hory. Všechny pokoje v penzionu mají posezení, opékač topinek a některé také kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Penzion Zaječí důl zahrnuje sluneční terasu. V okolí se lze věnovat řadě aktivit, včetně lyžování a golfu. Penzion Zaječí důl leží 39 km od Špindlerova Mlýna a 48 km od Karpacze. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Amálka (1.36 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento prázdninový dům se nachází v obci Fojtka, 49 km od Karpacze. Nabízí terasu, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je posezení, TV, kuchyně se sporákem, ledničkou i varnou deskou a koupelna s vanou nebo sprchou. Holiday home Amálka leží 31 km od města Szklarska Poręba a 39 km od Špindlerova Mlýna. ... Více informací o ubytování »

Chalupa Bumbálka (1.37 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Toto ubytování se nachází 18 minut chůze od pláže. Chalupa Bumbálka se nachází v Mníšku v Libereckém kraji, 41 km od Špindlerova Mlýna. Tento samostatně stojící prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. K dispozici je satelitní TV s plochou obrazovkou, kuchyně se sporákem, gril a wellness centrum. Na místě si můžete zahrát tenis a okolí je oblíbeným cílem milovníků lyžování, golfu a jízdy na koni. Chalupa Bumbálka leží 33 km od města Szklarska Poręba a 22 km od města Świeradów-Zdrój. ... Více informací o ubytování »

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec (1.40 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Hausboaty Ypsilon Golf Liberec se nachází ve městě Fojtka, 49 km od Karpacze a 39 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí terasu, gril, restauraci, bar a neplacené soukromé parkoviště na místě. Hausbóty mají posezení, výhled na hory nebo jezero a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hosté ubytování mohou využívat sdílený lounge. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice, golfu a dalším aktivitám. Hausboaty Ypsilon Golf Liberec leží 32 km od obce Szklarska Poręba a 21 km od města Świeradów-Zdrój. ... Více informací o ubytování »

Ekocentrum Oldřichov v Hájích o.p.s. (1.67 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Ekocentrum Oldřichov v Hájích o.p.s. se nachází v Oldřichově v Hájích, 49 km od města Karpacz. Nabízí sluneční terasu a výhled do zahrady. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ve všech prostorách Ekocentra Oldřichov v Hájích o.p.s. je zdarma dostupné Wi-Fi. Najdete zde také obchod se suvenýry. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování a jízdy na koni. Od Ekocentra Oldřichov v Hájích o.p.s. je to 32 km do Sklářské Poruby a 40 km do Špindlerova Mlýna. ... Více informací o ubytování »

Penzion Vital (1.99 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Vital se nachází na úpatí Jizerských hor, 10 minut jízdy autem od Liberce, a nabízí Wi-Fi, vířivku i zahradu s grilem. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchou a k dispozici jsou také apartmány s kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou a v některých případech také s balkonem. V okruhu 1 km od ubytování najdete 2 restaurace i autobusovou zastávku. Od lyžařského areálu Bedřichov je Penzion Vital vzdálený 10 km. ... Více informací o ubytování »

Chata Fojtka (2.12 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Fojtka se nachází ve Fojtce, 48 km od polského horského střediska Karpacz, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Chata má jídelní kout, kuchyňský kout se sporákem a mikrovlnnou troubou a TV s plochou obrazovkou. Během pobytu v Chatě Fojtka si můžete jídla připravovat také na venkovním grilu. Špindlerův Mlýn leží 38 km od Chaty Fojtka a Szklarska Poręba je vzdálená 31 km. V okolí se můžete věnovat lyžování, golfu a dalším aktivitám. ... Více informací o ubytování »

Studánecký Medvěd (2.51 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Studánecký Medvěd se nachází na okraji Liberce, zhruba 7 km od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a à la carte restauraci, která podává českou kuchyni. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a minibarem. U hotelu Studánecký Medvěd je letní terasa a dětské hřiště. Hosté mohou také využít bezplatné parkování. Autobusová zastávka Krásná Studánka se nachází hned vedle ubytování. Vlaková zastávka Krásná Studánka a nejbližší obchod je 1 km daleko. Lyžařský areál Ještěd je 7 km daleko a do Bedřichova to je 13 km. V okruhu 5 km se nachází golfová hřiště Liberec a Machnín. Od ZOO a botanické zahrady Vás bude dělit 7 km. ... Více informací o ubytování »

Chata Eva (3.44 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Chrastava
Situated 15 km from the Ještěd Ski Area and a 10-minute drive from Liberec, Chata Eva has a well-equipped kitchen and a sunny terrace facing the forest.A washing machine and a private sauna are also features of the Chata Eva. Barbecuing is possible in the garden and the nearest restaurant is 300 metres away.In the town of Liberec you can visit the Aquapark Babylon, a botanical garden and a zoo, as well as you can find several shopping and dining opportunities. The coach stops 350 metres from the Eva Chata. ... Více informací o ubytování »

Chata Eva (3.44 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Eva se nachází 15 km od lyžařského areálu Ještěd a 10 minut jízdy od Liberce a má dobře vybavenou kuchyň a slunnou terasu s výhledem na les. Chata Eva zahrnuje také pračku a privátní saunu. Grilování je možné v zahradě a nejbližší restaurace je vzdálená 300 metrů. V Liberci můžete navštívit Aquapark Babylon, botanickou zahradu a zoo a najdete zde i několik obchodů a restaurací. Autobusy staví 350 metrů od chaty Eva. ... Více informací o ubytování »

Autokemp Liberec (5.01 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Liberec
Autokemp Liberec leží 2 km od centra Liberce na tichém místě obklopeném zelení. Má zahradu s terasou a venkovním grilem, venkovní bazén pro děti, dětské hřiště a tenisové kurty. V místní restauraci se podávají jídla české kuchyně.Dřevěné chaty mají terasu, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Hosté ubytovaní v těchto jednoduše zařízených pokojích mají k dispozici společnou koupelnu. Všechny jednotky jsou zařízené dřevěným nábytkem.Liberecká ZOO a botanická zahrada se nachází 3,5 km od ubytování. Liberecký aquapark Babylon je vzdálený 4 km. Lyžařský areál Ještěd se rozkládá 10 km od kempu. Autokemp Liberec je vzdálený 12 km od vesnice Kryštofovo Údolí, kde můžete obdivovat známé astronomické hodiny a keramické dílny. ... Více informací o ubytování »

Autokemp Liberec (5.01 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Autokemp Liberec leží 2 km od centra Liberce na tichém místě obklopeném zelení. Má zahradu s terasou a venkovním grilem, venkovní bazén pro děti, dětské hřiště a tenisové kurty. V místní restauraci se podávají jídla české kuchyně. Dřevěné chaty mají terasu, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Hosté ubytovaní v těchto jednoduše zařízených pokojích mají k dispozici společnou koupelnu. Všechny jednotky jsou zařízené dřevěným nábytkem. Liberecká ZOO a botanická zahrada se nachází 3,5 km od ubytování. Liberecký aquapark Babylon je vzdálený 4 km. Lyžařský areál Ještěd se rozkládá 10 km od kempu. Autokemp Liberec je vzdálený 12 km od vesnice Kryštofovo Údolí, kde můžete obdivovat známé astronomické hodiny a keramické dílny. ... Více informací o ubytování »

Apartment Liberec Stříbrný Kopec (5.50 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartment Liberec Stříbrný Kopec se nachází v Liberci, 4,1 km od Zoo Liberec a 6 km od Ještědu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Kuchyň je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou a toustovačem a je zde vlastní koupelna s toaletními potřebami zdarma a fénem. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Apartmán Liberec Stříbrný Kopec má také gril. Apartmán Liberec Stříbrný Kopec je vzdálený 3,6 km od Centra Babylon Liberec a 4,1 km od HomeCredit Arény Liberec. V okolí se lze věnovat lyžování a golfu. ... Více informací o ubytování »

Monika (5.52 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Located in Rudolfov, this holiday home is set 46 km from Karpacz. Guests benefit from terrace. There is a seating area and a kitchen. A TV and DVD player is offered. Other facilities at Monika include a sauna. Špindlerův Mlýn is 36 km from Monika, while Szklarska Poręba is 29 km away. ... Více informací o ubytování »

Hotel Farma Vysoká (5.60 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento hotel s centrem jezdeckých sportů nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a restauraci s 2 letními terasami. Běžařské tratě jsou odtud autem 20 minut. Hotel Farma Vysoká nabízí pokoje v teplých barvách zařízené dubovým nábytkem. V každém pokoji je malé posezení a TV s plochou obrazovkou. Farma Vysoká Hotel má pro vás v restauraci připravené pokrmy české kuchyně i asijské a evropské speciality. Hosté se mohou zúčastnit večerů s tématickou večeří a živou hudbu. Při obědě je možné sledovat trénink koní nebo na opačné straně horu Ještěd. Hotel Farma Vysoká se nachází 10 km od Liberce. V okolí hotelu jsou trasy pro jízdu na koni a pro cyklisty. ... Více informací o ubytování »

Hotel Farma Vysoká (5.60 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Chrastava
Tento hotel s centrem jezdeckých sportů nabízí prostorné pokoje s bezplatným připojením na internet a restauraci s 2 letními terasami. Běžařské tratě jsou odtud autem 20 minut.Hotel Farma Vysoká nabízí pokoje v teplých barvách zařízené dubovým nábytkem. V každém pokoji je malé posezení a TV s plochou obrazovkou.Farma Vysoká Hotel má pro vás v restauraci připravené pokrmy české kuchyně i asijské a evropské speciality. Hosté se mohou zúčastnit večerů s tématickou večeří a živou hudbu. Při obědě je možné sledovat trénink koní nebo na opačné straně horu Ještěd.Hotel Farma Vysoká se nachází 10 km od Liberce. V okolí hotelu jsou trasy pro jízdu na koni a pro cyklisty. ... Více informací o ubytování »

Penzion Rudolf (5.61 km von Fojtka Mnisecka prehrada)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Rudolf stojí na klidném místě, 2 km od lyžařského areálu Bedřichov a 4,5 km od centra Liberce. Má venkovní bazén a saunu. U penzionu se nachází velká zahrada s dětským hřištěm a sluneční terasou. Penzion Rudolf nabízí jednoduše zařízené pokoje s lednicí, TV, posezením a koupelnou se sprchou. V celém objektu funguje zdarma Wi-Fi. Na místě mohou hosté využívat gril a lyžárnu. Soukromé parkoviště penzionu je dostupné zdarma. Z penzionu Rudolf je to 8 km do Jablonce nad Nisou a 2 km k rozhledně Lidové Sady. Za 15 minut odtud dojedete do lyžařského letoviska Špičák a frýdlantský zámek leží ve vzdálenosti 14 km. ... Více informací o ubytování »