Plavecky bazen Jablonec nad Nisou - hotely, penziony a apartmány v okolí


Apart Hotel Jablonec (0.25 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže. Nachází se v blízkosti přehrady Mšeno v Jablonci nad Nisou v severních Čechách, Tento aparthotel nabízí ubytování s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi, TV se satelitním příjmem a ledničkou. K dispozici je hlídané parkoviště zdarma. Apart Hotel Jablonec má také restauraci a pizzerii s terasou. Zde si múžete dát různé druhy pizzy a denní menu v uvolněném prostředí. Apart Hotel Jablonec dále nabízí dětské hřiště, prádelnu a kyvadlovou dopravu na letiště v Praze. Pokoje s klenutými stropy a světle vymalovanými stěnami jsou zařízené moderním nábytkem. Apartmány jsou vybaveny kuchyní a jídelní částí. V koupelnách najdete fén a toaletní potřeby. ... Více informací o ubytování »

Penzion – Apartman CZ (0.25 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Tento hotel se nachází v severních Čechách v blízkosti vodní nádrže na řece Nise v Jablonci nad Nisou. Penzion nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a lednicí. K dispozici je bezplatné hlídané parkoviště. Penzion - Apartman CZ má také Pizza & Restaurant s terasou. V neformální atmosféře se podávají různé pizzy a denní menu . V penzionu je hřiště pro děti a prádelna. Penzion-Apartman zajišťuje přepravu na letiště v Ruzyni. Pokoje se zakřivenými stěnami jsou zařízené ve veselých barvách a moderním nábytkem. V apartmánech je kuchyň a jídelní část. Ve všech vykachlíčkovaných koupelnách v Apartman CZ najdete fén a toaletní potřeby. ... Více informací o ubytování »

BnB High Street (0.48 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán BnB High Street se nachází v Jablonci nad Nisou, 40 km od polského města Karpacz, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Apartmán má vlastní koupelnu a kuchyň se sporákem a myčkou nádobí. Vybavení apartmánu dále zahrnuje TV a DVD přehrávač. K oblíbeným aktivitám v okolí patří cyklistika a lyžování. Apartmán BnB High Street se nachází 30 km od polského města Szklarska Poręba a 65 km od Špindlerova Mlýna. Letiště Václava Havla je vzdáleno 123 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Jablonec (0.55 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Penzion Jablonec se nachází v Jablonci nad Nisou, vedle přehrady Mšeno. Nabízí restauraci, bar a zahradu s dětským hřištěm. Na místě je dostupné soukromé neplacené parkoviště a ve všech prostorách se lze zdarma připojit k Wi-Fi.Penzion Jablonec disponuje pokoji s koupelnou, satelitní TV a lednicí.Lyžařská střediska Severák a Bedřichov jsou odtud 10 minut jízdy daleko. Penzion Jablonec je vzdálený 50 metrů od krytého bazénu a 10 km od aquaparku Babylon. ... Více informací o ubytování »

Penzion Jablonec (0.55 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Jablonec se nachází v Jablonci nad Nisou, v těsné blízkosti přehrady Mšeno, a nabízí bar a velkou zahradu, soukromé neplacené parkoviště a neplacené Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion Jablonec poskytuje pokoje s koupelnou, satelitní TV a lednicí. Penzion Jablonec leží 10 minut jízdy od lyžařských středisek Severák a Bedřichov, 50 metrů od krytého bazénu a 10 km od aquaparku Babylon. ... Více informací o ubytování »

Penzion Pokorny (0.66 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže. Penzion Pokorny se nachází jen 5 minut chůze od přehrady Mšeno a centra Jablonce nad Nisou. Nabízí bezplatné snídaně, garážové nebo venkovní parkoviště a zahradu s trampolínou a houpačkou. Ve všech pokojích najdete posezení, satelitní TV, lednici a koupelnu a většina pokojů nabízí bezplatné Wi-Fi. V penzionu je k dispozici sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Obchody a restaurace jsou vzdálené asi 250 metrů od penzionu, autobusové nádraží 600 metrů a na vlakové nádraží je to 1,5 km. Nejbližší lyžařský areál leží ve vzdálenosti 5 km, zoo a aquapark jsou 10 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Penzion Pokorny (0.66 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Penzion Pokorný se nachází jen 5 minut chůze od přehrady Mšeno a centra Jablonce nad Nisou. Nabízí bezplatné garážové nebo venkovní parkování a zahradu s trampolínou a houpačkou.Ve všech pokojích najdete posezení, satelitní TV, lednici a koupelnu. Většina z nich má také bezplatné Wi-Fi. Penzion Pokorný má sdílenou kuchyň a hostům je ve společných prostorách k dispozici i bezplatné Wi-Fi.Obchody a restaurace jsou od penzionu zhruba 250 metrů daleko. Penzion stojí 600 metrů od autobusového nádraží a 1,5 km od vlakového nádraží. Nejbližší lyžařský areál leží ve vzdálenosti 5 km, ZOO a aquapark jsou 10 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Villa Levenslust (0.73 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Villa Levenslust se nachází v Lučanech nad Nisou v Libereckém kraji a má terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Zahrnuje balkon, plně vybavenou kuchyň a TV s plochou obrazovkou. Je zde také neplacené soukromé parkoviště. Villa Levenslust má sluneční terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Vila stojí 42 km od Karpacze. ... Více informací o ubytování »

Hotel Na Baste (0.81 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Hotel Na Baště v centru Jablonce nad Nisou nabízí restauraci s českou a italskou kuchyní a moderní pokoje s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi i parkování jsou k dispozici zdarma.Hosté mohou každé ráno zahájit den snídaní. Za 5 minut lze dojít k supermarketu. Na zastávku místních autobusů Horní náměstí je to jen 10 metrů.Ski areál Bedřichov leží 12 km od hotelu Na Baště a jablonecká přehrada se rozkládá 1,5 km daleko. V 10 km vzdáleném Liberci lze navštívit zoo, botanickou zahradu nebo zábavní centrum Babylon. ... Více informací o ubytování »

Hotel Na Baste (0.81 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Na Baště v centru Jablonce nad Nisou nabízí restauraci s českou a italskou kuchyní a moderní pokoje s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi i parkování jsou k dispozici zdarma. Hosté mohou každé ráno zahájit den snídaní. Za 5 minut lze dojít k supermarketu. Na zastávku místních autobusů Horní náměstí je to jen 10 metrů. Ski areál Bedřichov leží 12 km od hotelu Na Baště a jablonecká přehrada se rozkládá 1,5 km daleko. V 10 km vzdáleném Liberci lze navštívit zoo, botanickou zahradu nebo zábavní centrum Babylon. ... Více informací o ubytování »

Hotel Břízky (0.89 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Břízky se nachází v klidné lokalitě u přehrady v Jablonci nad Nisou a nabízí různá sportovní zařízení, prostorné pokoje, výbornou kuchyni, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Hotel Břízky má sportovní zařízení zahrnující tenisovou halu, 8 venkovních tenisových kurtů, 2 kryté kurty na squash, 2 badmintonové kurty, fotbalové hřiště a kryté golfové hřiště. K dispozici je také sauna, vířivka a infračervená kabina. Hotel Břízky se nachází 1,5 km od aquaparku v Jablonci. V zimě si můžete zalyžovat v Jizerských horách a v létě se zde věnovat pěší turistice. V okolí na vás čekají také běžkařské tratě. ... Více informací o ubytování »

Hotel Břízky (0.89 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Hotel Břízky se nachází v klidné lokalitě u přehrady v Jablonci nad Nisou a nabízí různá sportovní zařízení, prostorné pokoje, výbornou kuchyni, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště.Hotel Břízky má sportovní zařízení zahrnující tenisovou halu, 8 venkovních tenisových kurtů, 2 kryté kurty na squash, 2 badmintonové kurty, fotbalové hřiště a kryté golfové hřiště. K dispozici je také sauna, vířivka a infračervená kabina.Hotel Břízky se nachází 1,5 km od aquaparku v Jablonci. V zimě si můžete zalyžovat v Jizerských horách a v létě se zde věnovat pěší turistice. V okolí na vás čekají také běžkařské tratě. ... Více informací o ubytování »

Hotel Rehavital (0.98 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Jedno z našich nej ubytování v destinaci Jablonec nad Nisou. Rehavital Hotel se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Hotel Rehavital má komfortní pokoje se satelitní TV, minibarem, posezením a prostornou koupelnou se sprchou a fénem. Ráno se v hotelové restauraci podává snídaně. ... Více informací o ubytování »

Hotel Rehavital (0.98 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Rehavital Hotel se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou. Nabízí relaxační masáže, saunu, aromatickou parní lázeň a kosmetický salon.Hotel Rehavital má komfortní pokoje se satelitní TV, minibarem, posezením a prostornou koupelnou se sprchou a fénem.Hotel Rehavital nabízí Wi-Fi zdarma, parkování zdarma a restauraci podávající tradiční českou kuchyni a široký výběr nápojů. V baru se podávají různé nápoje. ... Více informací o ubytování »

Penzion Rybářská Bašta (0.98 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Rybářská Bašta se nachází v Jablonci nad Nisou, 42 km od města Karpacz, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Některé pokoje mají posezení. K vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou. Penzion má i sdílený lounge. K dispozici je lyžárna a půjčovna jízdních kol. V okolí penzionu se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Penzion Rybářská Bašta stojí 31 km od Špindlerova Mlýna a 26 km od města Szklarska Poręba. Na letiště Pardubice je to 90 km. ... Více informací o ubytování »

Jizera Apartments Jiraskova (1.07 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Jedno z našich nej ubytování v destinaci Jablonec nad Nisou. Jizera apartments se nachází v Jablonci nad Nisou, 42 km od polského města Karpacz. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Součástí je obývací pokoj spojený s kuchyní, která je vybavena myčkou, varnou deskou, troubou, lednicí a jídelním koutem. K dispozici jsou 2 koupelny. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. Apartmány Jizera jsou vzdálené 31 km od Špindlerova Mlýna, 27 km od polského města Szklarska Poręba a 88 km od pardubického letiště. ... Více informací o ubytování »

Hotel Zlaty Lev (1.17 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Jablonec nad Nisou
Hotel Zlatý Lev se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou, 300 metrů od hlavního náměstí a autobusového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hosté si mohou odpočinout v hotelové sauně.V restauraci, kde se podávají pokrmy tradiční české kuchyně a steaky, obdrží hoteloví hosté slevu. V létě můžete stolovat venku.Den mohou hosté každé ráno zahájit snídaní formou bufetu.Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Většina z nich má koberce a bílé stěny s dřevěnými trámy.Z hotelu Zlaty Lev můžete vyrazit na exkurzi do tradičních městských skláren, vzdálených 800 metrů. Za 5 minut odtud dojdete k plaveckému bazénu a sportovní hale.Skibus staví pouhých 100 metrů od hotelu a hosté si mohou zalyžovat v lyžařském areálu v Bedřichově. Z hotelu Zlaty Lev dojedete za 10... Více informací o ubytování »

Hotel Zlaty Lev (1.17 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Zlatý Lev se nachází v klidné části centra Jablonce nad Nisou, 300 metrů od hlavního náměstí a autobusového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hosté si mohou odpočinout v hotelové sauně. V restauraci, kde se podávají pokrmy tradiční české kuchyně a steaky, obdrží hoteloví hosté slevu. V létě můžete stolovat venku. Den mohou hosté každé ráno zahájit snídaní formou bufetu. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Většina z nich má koberce a bílé stěny s dřevěnými trámy. Z hotelu Zlaty Lev můžete vyrazit na exkurzi do tradičních městských skláren, vzdálených 800 metrů. Za 5 minut odtud dojdete k plaveckému bazénu a sportovní hale. Skibus staví pouhých 100 metrů od hotelu a hosté si mohou zalyžovat v lyžařském areálu v Bedřichově. Z hotelu Zlaty Lev doj... Více informací o ubytování »

Jizera Apartments Soukenna (1.19 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Situated in Jablonec nad Nisou, Jizera Apartments Soukenna features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. A dishwasher, an oven and fridge are also featured, as well as a kettle. Skiing can be enjoyed nearby. Karpacz is 42 km from the apartment. Pardubice Airport is 88 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Pension Půlměsíc (1.21 km von Plavecky bazen Jablonec nad Nisou)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Jablonci nad Nisou! Pension Půlměsíc nabízí ubytování vhodné pro hosty s domácími mazlíčky v Jablonci nad Nisou. Na místě je restaurace. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a k dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a některé mají i posezení, kde mohou hosté relaxovat. Standardem je dále vlastní koupelna s bidetem, sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Hosté si mohou v penzionu zapůjčit jízdní kola. Pension Půlměsíc je vzdálený 31 km od Špindlerova Mlýna a 42 km od polské Karpacze. Pension Půlměsíc stojí 89 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »