Pension Herman, Rudník

| Středisko: Rudník

Pension Herman najdete ve městě Rudník, které je obklopené Krkonoši. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Hostům je k dispozici sezónní venkovní bazén a tenisový kurt.

Všechny pokoje mají obývací část, lednici a vlastní koupelnu. Jsou zařízené dřevěným nábytkem.

Přírodní okolí je ideální na pěší túry a cyklistiku. Na místě najdete wellness centrum se saunou a masážemi. Děti se mohou pobavit na hřišti.

Venkovská restaurace podává autentická česká jídla, stejně jako mezinárodní kuchyni. Penzion může na žádost zorganizovat grilování.

Parkovat lze zdarma přímo na místě. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálená pouhý 1 km a do safari ve Dvoře Králové to je 30 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Herman:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Aktivity Tenisový kurt, Sauna, Golfové hřiště (do 3 km), Solárium, Masáže, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Herman

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rudník a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Herman