Pension Trautenberk, Studenec

| Středisko: Studenec

Pension Trautenberk pochází z dvacátých letech minulého století a stojí uprostřed velkého parku ve Studenci u Horek. Má sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a multifunkční sportovní hřiště.

Restaurace Vydrovna se specializuje na steaky, nabízí také hospodu. V letních měsících mohou hosté stolovat na letní terase s možností grilování.

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Součástí všech pokojů je TV, posezení a koupelna se sprchou nebo vanou. Pokoje mají vysoké stropy s dřevěnými trámy.

V létě je Pension Trautenberk dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku, v zimě můžete využít běžkařskou trať, která začíná přímo u penzionu. Lyžařský areál Knížecký vrch je 7 km daleko, začátečníci si mohou zalyžovat v Jilemnici, vzdálené 5 km. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Trautenberk:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Rybaření, Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Krytý bazén (sezónní), Jídlo a pití Restaurace, Bar, Společenské prostory, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Klimatizace, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Trautenberk

Jiné možnosti ubytování ve středisku Studenec a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Trautenberk