Apartmany Dolce, Trutnov

| Středisko: Trutnov

Apartmány Dolce se nacházejí v areálu Camp Dolce ve východní části Krkonoš, 3 km od Trutnova. Nabízejí stylovou restauraci s terasou, krbem a tanečním parketem.

Ve společných prostorách zařízení Dolce je dostupné bezplatné Wi-Fi a v letním období mohou hosté používat také společnou kuchyň. Na recepci si lze vypůjčit vysoušeče vlasů a rychlovarné konvice.

Součástí pokojů je vlastní koupelna se sprchou a balkon. V některých z nich najdete TV.

Apartmány Dolce leží 15 km od Krkonošského národního parku a přibližně 10 km jsou vzdáleny sjezdovky střediska Mladé Buky. K dispozici je 8 různých vleků, včetně dětské lanovky pro začátečníky.

V letních měsících se hosté mohou věnovat plavání a rybaření ve 250 metrů vzdáleném rybníku Dolce. Apartmány Dolce nabízejí také tenisový kurt, gril a dětské hřiště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Apartmany Dolce:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Aktivity Tenisový kurt, Rybaření, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Minigolf, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Hlídání dětí/Služby pro děti, Svatební apartmá, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Parkování Soukromé parkování je možné za 1,25 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Dolce

Jiné možnosti ubytování ve středisku Trutnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Apartmany Dolce