GL Hotel, Trutnov

| Středisko: Trutnov

Grand Hotel Luxury se nachází přímo na hlavním náměstí v centru Trutnova, 5 minut chůze od autobusového i vlakového nádraží. Provozuje vlastní restauraci s kavárnou podávající pokrmy tradiční a moderní české kuchyně. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Hotel poskytuje ubytování v pokojích s koupelnou, posezením a satelitní TV s českými a německými programy.

Za 5 minut dojdete od hotelu ke krytému a venkovnímu bazénu, sauně a posilovně a cesta autem do lyžařského areálu Sněžka trvá 20 minut. Luxury Grand Hotel dělí 180 metrů od veřejného parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - GL Hotel:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Masáže, Cyklistika, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, VIP pokoje, Služba žehlení, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Bankomat, Služba concierge, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Designový hotel, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 1,80 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení GL Hotel

Jiné možnosti ubytování ve středisku Trutnov a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení GL Hotel