Jeřabinka

| Středisko: Horní Malá Úpa

Jeřabinka stojí v horské obci Horní Malá Úpa. Na lyžích tu dojedete až ke vchodu. K dispozici je bezplatné veřejné Wi-Fi, parkování zdarma a dětské hřiště s trampolínou. Jeřabinka má všechny pokoje zařízené vlastní koupelnou se sprchovým koutem a posezením…. Více informací o ubytování »


Další oblíbená ubytovací zařízení v okolí:

Chata Poutník

| Středisko: Čechy a Morava

Chata Poutník stojí v obci Horní Lysečiny, 11 km od Horního Maršova a nabízí dětské hřiště, venkovní kuchyň s grilem a posezení. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. V pokojích je koupelna se sprchou. Nechybí… Více informací o ubytování »

Pension U Wondracku

| Středisko: Dolní Malá Úpa

Pension U Wondráčků stojí na klidném místě v Krkonoších a je obklopen lesy a svěžími loukami. Nabízí komfortní pokoje a bezplatné parkování. Pension U Wondráčků má také svoji restauraci, kde se připravují tradiční česká jídla. Za pěkného počasí mohou hosté… Více informací o ubytování »

Chata Lysečiny

| Středisko: Čechy a Morava

Chata Lysečiny se nachází na ideálním místě v centru obce Horní Lysečiny. Nabízí výhled na hory, kulečník, stolní tenis a neplacené soukromé parkoviště. Chata má satelitní TV s plochou obrazovkou, 9 ložnic, jídelní kout a kuchyni se sporákem, mikrovlnnou troubou… Více informací o ubytování »

Willa Szopenówka

| Středisko: Karpacz

Willa Szopenówka is situated in a quiet area, by the Karkonosze National Park, on a picturesque slope. It offers homely rooms with free Wi-Fi and satellite TV. Each room at Szopenówska features private bathroom facilities with shower. Basic furniture, such… Více informací o ubytování »

Horská chata Jonáš

| Středisko: Čechy a Morava

Jeden z našich bestsellerů v Dolní Malé Úpě! Horská chata Jonáš se nachází v Dolní Malé Úpě, 8 km od Karpacze a nabízí lyžařskou školu a úschovnu lyží. Některé pokoje a chaty mají posezení vhodné k odpočinku. Horská chata Jonáš… Více informací o ubytování »

Penzion-restaurace Rusalka

| Středisko: Čechy a Morava

Penzion-restaurace Rusalka se nachází v obci Dolní Malá Úpa v Královéhradeckém kraji, 9 km od Karpacze. Nabízí gril, dětské hřiště, terasu, vířivku, saunu, restauraci a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a některé… Více informací o ubytování »

Willa Szyszka

| Středisko: Karpacz

Surrounded by pine trees, this country-style villa is located in a quiet part of the popular Karpacz ski resort. It offers free Wi-Fi, a delightful garden terrace and children’s playground. Each room at the Willa Szyszka is complete with a… Více informací o ubytování »

Willa Petra

| Středisko: Karpacz

Located in Karpacz in the Karkonosze Mountains, Willa Petra offers rooms with free Wi-Fi and cable TV. Free parking is available. It is only 900 metres from Western City Theme Park. The rooms of the Petra are done in warm,… Více informací o ubytování »

Willa Elli

| Středisko: Karpacz

Willa Elli is located among the picturesque Karkonosze Mountains, in a quiet and green part of Karpacz. It offers accommodation in pastel-coloured rooms with free Wi-Fi and a TV. Each room at the Elli features a private bathroom with shower…. Více informací o ubytování »

Jawor

| Středisko: Karpacz

Located in the quiet area of Karpacz and 650 metres from the nearest ski lift, the Jawor features free parking, and a sauna and a hot tub are available for an additional surcharge. Its spacious rooms come with free Wi-Fi…. Více informací o ubytování »

Willa Poziomka

| Středisko: Karpacz

Located in a calm and quiet area of Karpacz, Willa Poziomka is 750 metres from the nearest ski lift. It offers simple rooms with a TV set, bathroom with a shower and free Wi-Fi. Guests of the Poziomka have access… Více informací o ubytování »

Kaliniec

| Středisko: Karpacz

Surrounded by greenery, Kaliniec is located in a quiet part of the winter resort Karpacz. It offers accommodation with Wi-Fi, private parking and bicycles available for rent free of charge. The rooms at Kaliniec are classically decorated and each comes… Více informací o ubytování »

Willa Luna

| Středisko: Karpacz

Located in a quiet area of Karpacz, 750 metres from the nearest ski lift, Willa Luna offers rooms with a TV set and free Wi-Fi. Free private parking is available on site. The rooms of the Willa Luna are bright… Více informací o ubytování »

Villa Vega

| Středisko: Karpacz

Villa Vega is located in quiet surroundings of the mountain resort Karpacz. It offers accommodation with barbecuing facilities in the garden and a children’s playground. The rooms at Vega are spacious and bright. There is a TV with satellite channels,… Více informací o ubytování »

Willa Koala

| Středisko: Karpacz

Willa Koala is located in Karpacz, a mountain resort in the Karkonosze Mountain Range, a UNESCO Biosphere Reserve. It offers rooms with free Wi-Fi and satellite TV. It also provides ski storage facilities. Situated 2.5 km from Karpacz’s centre, Willa… Více informací o ubytování »

Willa Paweł

| Středisko: Karpacz

Located in Karpacz, Willa Paweł is only 500 metres from Krucze Skały. The villa offers spacious rooms with free Wi-Fi and a satellite TV. Free private parking is available. The rooms of the Paweł are done in pastel colours and… Více informací o ubytování »