Hotel Zámeček

| Středisko: Raspenava

Hotel Zámeček se nachází v zámeckém parku 3 km od Frýdlantu a nabízí panoramatické výhledy na Jizerské hory. Nabízí tenisový kurt a restauraci podávající pokrmy regionální kuchyně. Pokoje hotelu Zámeček poskytují jednoduché zařízení a stropy s odhalenými trámy. Součástí všech… Více informací o ubytování »

Penzion Selsky Dvur

| Středisko: Raspenava

Penzion Selský dvůr se nachází v Pěkově, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a Adršpach, 5 km od Police nad Metují. Z penzionu se otevírá výhled do krajiny. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny apartmány mají dobře vybavený kuchyňský… Více informací o ubytování »


Další oblíbená ubytovací zařízení v okolí:

Holiday home Frydlant 1

| Středisko: Čechy a Morava

Tento prázdninový dům se nachází ve městě Frýdlant ležícím v Libereckém kraji, 44 km od Špindlerova Mlýna a 33 km od města Szklarska Poręba. Součástí domu je kuchyň s mikrovlnnou troubou a toustovačem i vlastní koupelna s vanou nebo sprchou…. Více informací o ubytování »

Antonie Hotel****superior

| Středisko: Čechy a Morava

Antonie Hotel Frýdlant se nachází 15 minut chůze od zámku ve Frýdlantu a nabízí restauraci a wellness centrum s krytým i venkovním bazénem, vířivkou, finskou a parní saunou, barem a soláriem. Hotel Frýdlant Antonie poskytuje ubytování v prostorných a moderně… Více informací o ubytování »

Holiday home Zahrada

| Středisko: Čechy a Morava

Tento samostatně stojící prázdninový dům s výhledem na hory leží ve Frýdlantu v Libereckém kraji, 44 km od Špindlerova Mlýna a 33 km od polské Szklarske Poręby. Ve všech prostorách je Wi-Fi zdarma. Tento prázdninový dům má 2 ložnice a… Více informací o ubytování »

Ferienhaus, Raspenava

| Středisko: Čechy a Morava

Samostatně stojící prázdninový dům Ferienhaus, Raspenava se nachází v Raspenavě v Libereckém kraji, 43 km od Karpacze. Nabízí zahradu s grilem a neplacené soukromé parkoviště. V domě je kuchyň s mikrovlnnou troubou, vlastní koupelna a TV. Ferienhaus Raspenava má také… Více informací o ubytování »

Pension Hubert

| Středisko: Čechy a Morava

Penzion Hubert se nachází v Raspenavě, 12 km od Jizerské magistrály, která je ideální pro běžkaře. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou jednoduše zařízené a mají koberce a koupelnu se sprchou a toaletou. Hosté mohou využívat sdílený lounge a… Více informací o ubytování »

Hotel Pension Ferdinandoff

| Středisko: Čechy a Morava

Hotel Pension Ferdinandoff se nachází v Hejnicích a nabízí gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat zahradu. Každý pokoj je vybavený šatní skříní. Součástí je vlastní koupelna. Personál recepce vám poskytne informace o okolí. Pension Ferdinandoff stojí 43… Více informací o ubytování »

Zámeček Frýdlant

| Středisko: Lázně Libverda

Zámeček Frýdlant se nachází uprostřed lázeňského parku v Hejnicích. Nabízí vířivku, solárium a saunu, do které je vstup na 1 hodinu zdarma. Asi 100 až 500 metrů od hotelu najdete posilovnu, wellness centrum a hřiště na minigolf. Veškeré ubytování je… Více informací o ubytování »

Chalupy Pod Vodopády

| Středisko: Čechy a Morava

Located in Hejnice, Chalupy Pod Vodopády is an apartment offering free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a garden. Complimentary private parking is available on site. If you would like to discover the area, hiking is possible in… Více informací o ubytování »

Mezinárodní centrum duchovní obnovy

| Středisko: Hejnice

Mezinárodní centrum duchovní obnovy (International Centre of Spiritual Rehabilitation) je unikátní ubytování, které se nachází v Hejnicích. Pořádají se zde různé duchovní, kulturní, vzdělávací a relaxační programy a také zde probíhají rehabilitace. V areálu je k dispozici restaurace, zahrada s… Více informací o ubytování »

Mezinárodní centrum duchovní obnovy

| Středisko: Čechy a Morava

In Hejnice (Haindorf) empfängt Sie die einzigartige Unterkunft Mezinárodní centrum duchovní obnovy (Internationales Zentrum der geistlichen Erneuerung). Sie bietet Ihnen geistliche Erneuerung, eine Auswahl an spirituellen und kulturellen Veranstaltungen sowie Bildungs- und Entspannungsprogramme. In der Unterkunft erwarten Sie ein Restaurant… Více informací o ubytování »

Byt 1+kk, Hejnice

| Středisko: Čechy a Morava

Ubytování v soukromí Byt 1+kk, Hejnice se nachází ve městě Hejnice, 42 km od města Karpacz a 34 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Součástí pokojů je kávovar i koupelna. Přímo na místě můžete hrát tenis a… Více informací o ubytování »

Villa Wildner Výsluní

| Středisko: Čechy a Morava

Villa Wildner Výsluní se nachází v Lázních Libverda, 12 km od nejbližšího lyžařského areálu. Nabízí saunu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají historický nábytek, výhled na hory, posezení a sdílenou koupelnu. Villa Wildner Výsluní poskytuje hostům k využívání sdílenou… Více informací o ubytování »

Penzion Pod Sudem

| Středisko: Čechy a Morava

Penzion Pod Sudem se nachází v Lázních Libverda, 41 km od polského města Karpacz, a nabízí zázemí pro grilování a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Všechny apartmány/apartmá zahrnují TV s… Více informací o ubytování »

Pension Vzlet s Tělocvičnou

| Středisko: Čechy a Morava

Jeden z našich bestsellerů v Lázních Libverda! Penzion Vzlet s Tělocvičnou se nachází v Lázních Libverda, 41 km od Karpacze. Nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště, terasu, lázně a restauraci. Některé pokoje mají pohodlné posezení. K dispozici je sdílená koupelna… Více informací o ubytování »